אודות טל ציקורל

פרופיל החברה

טל ציקורל, שבסיסה בתל אביב, היא קמעונאית בינלאומית של רכב. באמצעות הפלטפורמה הכל-ערוצית שלנו, אנו מוכרים מכוניות ומשאיות קלות חדשות ומשומשות; לארגן מימון רכב קשור; מכירת חוזי שירות וביטוח; לספק שירותי תחזוקה ותיקון רכבים; ולמכור חלקי רכב. אנו פועלים בשווקים מגוונים מבחינה גיאוגרפית המשתרעים על פני 17 מדינות בארה”ב ועל פני 35 ערים בבריטניה. נכון ל-31 בדצמבר 2021, הרשת הקמעונאית שלנו כללה 147 סוכנויות בישראל ו-55 סוכנויות בבריטניה.

%

שביעות רצון הלקוח

מכוניות נמכרו

המשימה שלנו

פעולות הרכב החדשות שלנו כוללות מכירת רכב חדש ועסקאות חכירת רכב חדש, הנמכרות בסוכנויות שלנו או באמצעות הפלטפורמה הדיגיטלית שלנו, טל ציקורל. אנו מוכרים רכבים משומשים קמעונאיים ישירות ללקוחות שלנו בסוכנויות שלנו או באמצעות טל ציקורל וכלי רכב משומשים בסיטונאות במכירות פומביות של צד שלישי.

עוד קצת על טל ציקורל

אנו מוכרים חלקי חילוף ומספקים שירותי תחזוקה ותיקון גם באחריות וגם ללא אחריות (כלומר, בתשלום לקוח) בכל אחת מהסוכנויות הזכיינות שלנו, וכן מספקים שירותי תיקון התנגשות ב-46 מרכזי ההתנגשות שאנו מפעילים. אנו מוכרים חלקים גם ללקוחות סיטונאיים.

פעילות ה-טל ציקורל שלנו כוללת בעיקר ארגון מימון ומכירת שירותי רכב וחוזי ביטוח בקשר למכירה קמעונאית של רכב חדש או משומש. אנו מציעים מגוון רחב של מוצרי פיננסים, שירות רכב וביטוח צד ג’ בצורה נוחה במחירים תחרותיים. כדי להגביר את השקיפות ללקוחותינו, אנו מציעים את כל המוצרים שלנו בתפריטים המציגים תמחור ומידע אחר, המאפשרים ללקוחות לבחור את המוצרים המתאימים לצרכיהם.